Bartosz Radziszewski

Business Dialog

Bartosz Radziszewski jest partnerem zarządzającym platformy współpracy Business Dialog, współzarządza działalnością Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”, jest autorem programu edukacyjno-doradczego Digital Finance Excellence, przewodniczy jury Digital Finance Award. Ma 20-letnie doświadczenie zarządzania w polskich spółkach i międzynarodowych korporacjach jako CEO lub CFO, również w spółkach giełdowych. Tworzył i zarządzał centrami usług wspólnych. Inwestuje w startupy, jako mentor wspiera je we wzroście i rozwoju.

 

Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, rachunkowości zarządczej oraz organizacji, optymalizacji i automatyzacji (w tym robotyzacji) procesów biznesowych. Jest autorem wielu artykułów i opracowań oraz szkoleń i warsztatów.

 

Zajmuje się optymalizacją i automatyzacją procesów biznesowych, które są kluczowe z punktu widzenia generowania wartości dodanej tj. w celu usprawnienia działania i zwiększenia efektywności firmy, czyli poprawą tego co sprawia, że firma aktywniej działa i zarabia więcej.