GPW Growth: Agnieszka Krysik

Agnieszka Krysik - wideo

O korzyściach z udziału w programie GPW Growth opowiada Agnieszka Krysik, radca prawny, wspólnik w Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Agnieszka Krysik będzie prowadziła Narzędziownię w sesji 5: „Dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju firmy i jak właściwe regulacje prawne wspierają budowanie odpowiedzialnego biznesu?”.

Agnieszka Krysik jest wspólnikiem w kancelarii Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Radca prawny z kilkunastoletnią praktyką zawodową. Od wielu lat prowadzi procesy strukturyzacji właścicielskiej, w tym dotyczące zmiany pokoleniowej w firmach prywatnych – rodzinnych (sukcesja).

Obejrzyj wideo:

Agnieszka Krysik na co dzień doradza w obszarze prawa korporacyjnego (gospodarczego), prawa rodzinnego, bankowości i finansach. Związana z rynkiem kapitałowym, strukturyzacją działalności w ramach grup kapitałowych, od lat wspiera prywatną przedsiębiorczość w realizacji wyzwań prawnych.

Autorka wielu publikacji prasowych związanych z firmami rodzinnymi i problematyką tych firm. Współautorka komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych wydawnictwa C.H. Beck (2014, 2017) oraz Beck-online, współautorka innych publikacji prawnych.

Prowadzi także bloga SUKCESja (www.wsukcesji.pl)

Reader Interactions