Wiktoria Jaros

Maxie Hill

Przedsiębiorca, menedżer z 12-letnim stażem. CEO Maxie Hill sp. z o.o. – firmy doradczo szkoleniowej, której misją jest budowanie zindywidualizowanych strategii rozwojowych dla przedsiębiorców. Antropolog organizacji, psycholog biznesu, audytor, trener biznesu i sprzedaży. Współautor narzędzia MaxieDISC®.

 

Od 2012 roku szkoli menadżerów i sprzedawców, tworzy strategie biznesowe dla właścicieli firm, przeprowadza firmy przez procesy zmian, zwiększa sprzedaż, usprawnia zespoły. Pracowała z takimi firmami jak m.in. Bialpak, Omega Pilzno, Fanuc, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Habys, Infoinwestor, Kunke Poligrafia, Pak-Hurt, Plastique.

 

Szkoliła menadżerów przedsiębiorców i przedstawicieli administracji publicznej w całej Polsce.

Wykorzystuje psychologię zachowań do zwiększania efektywności firm na polu sprzedaży i zarządzania. Jest specjalistką w dziedzinie pracy z przekonaniami i jej wpływu na poprawę wyników sprzedażowych, budowania zespołów oraz zarządzania talentami jak również uczenia sprzedawców odczytywania potrzeb klienta w celu poprawy relacji
z klientem. Na co dzień pracuje w właścicielami firm z sektora MŚP pomagając pracownikom i przedsiębiorstwom uzyskać jak największą efektywność i wydajność poprzez wykorzystanie naturalnych predyspozycji. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt procesów rozwojowych.