Katarzyna Włodarska

EY Academy of Business

Od 1996 r. pracuje w grupie EY, od 1999 r. jako trener biznesu. Ukończyła Szkołę Główną Handlową oraz Wydział Geografii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) i CIA (Certified Internal Auditor). Jest specjalistką w zakresie audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem.

 

Jako trener EY Academy of Business przygotowała i od lat prowadzi najlepszy na rynku program szkoleniowy „Audyt wewnętrzny”, skierowany do osób rozpoczynających pracę w audycie. Jest również autorem wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania ryzykiem i audytu, w tym przygotowujących do egzaminów CIA.

 

Przygotowała i nadzorowała studia podyplomowe z audytu wewnętrznego dla jednego z największych polskich przedsiębiorstw, prowadzone wspólnie z SGH. Od października 2011 r. współprowadzi studia podyplomowe z audytu wewnętrznego w Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Odbiorcami jej szkoleń były takie firmy jak: Credit Agricole, Enea, Energa, Rohlig Suus, KGHM, PGNIG, Kancelaria Sejmu, Orlen, Poczta Polska, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Relpol, Shell Polska, PKP czy ZUS.